Четвер, 25.04.2024, 02:12

Головна » 2020 » Лютий » 5 » День відкритих дверей для майбутніх першокласників
День відкритих дверей для майбутніх першокласників

1 лютого 2020 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків. Найбільший заклад загальної середньої освіти в місті Ніжині, в якому навчається більше тисячі дітей, поповнить свою шкільну родину дітками, які будуть навчатися в чотирьох перших класах.

Під час проведення Дня відкритих дверей з привітальним словом до батьків і дітей звернулась директор школи Павлюченко Тетяна Миколаївна. До уваги батьків і дітей була цікава концертна програма: вокальні, танцювальні, гімнастичні та спортивні номери творчих виступів дітей. До майбутніх першокласників завітали казкові герої, які зацікавили їх іграми та запальним танцем.

Директор школи представила батькам і дітям вчителів, які поведуть майбутніх учнів школи у чудову Країну знань Нової української школи: Волинець Тамара Анатоліївна, Парубець Віталія Володимирівна, Шуляк Надія Вікторівна, Рожовець Лариса Михайлівна. Вчителі провели по класах знайомство з батьками та дітьми, показали цікаві майстер-класи, організували ігрову діяльність. Батьки та діти отримали гарні враження від знайомства зі школою! Бажаємо майбутнім першокласникам та їх батькам щастя, радості, добра, удачі, злагоди і миру! Ми впевнені, що у тісному партнерстві, співпраці вчителів, батьків і дітей ми, як і завжди, досягнемо успіхів у навчанні, творчості та особистісному зростанні!

Переглядів: 353 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »