Субота, 20.04.2024, 01:00

Головна » 2019 » Грудень » 4 » До Всесвітньої акції «Щедрий вівторок, або День добрих справ»
До Всесвітньої акції «Щедрий вівторок, або День добрих справ»

До Всесвітньої акції «Щедрий вівторок, або День добрих справ», яка цього року проходить 3 грудня, Україна долучається вдруге, аби присвятити день добрим справам і звернути увагу суспільства на тих, кому потрібна допомога.

Не залишилися осторонь дійства й маленькі здобувачі освіти 1-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15, їхні старші однодумці, вихованці ЗХК «Фітодизайн» НБДЮ, партнерни з 4-А.

Усі сердечно привітали наших юних митців Чорнодіда Ваню й Чечітко Катю з відкриттям виставки в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського, де експонуються їхні роботи в рамках ХІХ міського фестивалю художньої творчості «Повір у себе – і в тебе повірять інші!».
А потім, зважаючи на те, що випав перший сніг, притрусивши їжу для зимуючих пташок, діти влаштували впродовж тематичних перерв «Пташину кондитерську»: замішували «тісто», формували «пряники», підсушували їх біля батареї. Адже всім достеменно відомо, що пташки взимку гинуть не від холоду, а від голоду. Наприкінці дня малюки завітали до своїх партнерів з 4-А класу, аби передати до їхньої стаціонарної великої «пташиної їдальні» свої гостинці. Прослухали поради від старших природолюбів. Повідали четвертокласникам рецепт "пташиних смаколиків". Він простий: вода+борошно+зернова суміш. Решту «пряників» розвісили на деревах. І почали спостерігати, як до годівничок злітаються пташки! Долучайтеся!

Переглядів: 252 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »