П`ятниця, 26.04.2024, 01:35

Головна » 2019 » Жовтень » 29 » "Педагогіка партнерства - ключовий компонент формули НУШ, шлях до успіху"
"Педагогіка партнерства - ключовий компонент формули НУШ, шлях до успіху"

17 жовтня 2019 року в Ніжинській ЗОШ 15 відбувся загальношкільний форум "Педагогіка партнерства - ключовий компонент формули НУШ, шлях до успіху" за участю батьків, вчителів та гостей. Єрофеєва Лариса Григорівна, начальник сектору профілактики правопорушень серед неповнолітніх Служби у справах дітей, розповіла про роботу з даного напрямку та надала цінні поради батькам. Декан факультету психології та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя Тимошенко Олексій Анатолійович розповів про професійну орієнтацію учнів на подальше навчання та про спектр освітніх можливостей в НДУ. Фахівець з соціальної роботи Ніжинського міського центру у справах сім'ї, дітей та молоді Ткаченко Марина Іванівна зорієнтувала батьків у питаннях щодо надання їм можливої допомоги у вирішенні існуючих проблемних сімейних питань. Соціальний педагог школи Парубець Віталія Володимирівна проінформувала про роботу шкільної соціально-психологічної служби. Медичний працівник школи Гапонюк Юлія Анатоліївна проконсультувала батьків з питань щеплень та боротьби з вірусними захворюваннями. Заступник директора з виховної роботи Ямпольська Наталія Анатоліївна зосередила увагу присутніх на питаннях харчування дітей, досягнень у спорті в новому навчальному році та толерантності у стосунках учасників освітнього процесу. Директор школи Павлюченко Тетяна Миколаївна розповіла про педагогіку партнерства, про важливість її розвитку й вдосконалення, про примноження іміджу і рейтингу школи та відповіла на питання батьків. Тільки у тісному партнерстві вчителів, батьків і дітей можливий успіх у багатогранному освітньому просторі.

Переглядів: 279 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »