Вівторок, 23.04.2024, 20:35

Головна » 2017 » Травень » 11 » Перемога у конкурсі дитячої творчості
Перемога у конкурсі дитячої творчості

Перемога

Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15

у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості

Додаток до журналу Міністерства освіти і науки України «Дошкільне виховання» – журнал «Джміль» (Дітям: живопис, музика і література) удруге провів Всеукраїнський конкурс дитячої творчості. Усі його читачі, яких Джмелик та його друзі надихають вигадувати, конструювати, малювати, співати, танцювати, складати вірші та оповідки, мали змогу продемонструвати свої таланти.

Джмелик отримав листи та посилки від родин, гуртків, дошкільних та шкільних колективів з усіх куточків країни. Близько 1000 творчих робіт – малюнків, маленьких поробок, великих композицій, саморобних книжок, а також фотографій та відеозаписів – було представлено на розсуд журі. Конкурсанти виявились активними учасниками майстер-класів, студій, мандрівок, квестів…

І ось визначені переможці! В номінації «Винахідництво» І місце зайняли учні 2-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 та їхній педагог Лариса Борисівна Петренко. Вони створили цілу серію винаходів, які, можливо, колись стануть справжніми оберегами лісових насаджень. Серед новітніх ідей учнів – «відлякувач браконьєрів «Сова», що забезпечує ефект об’ємного звучання» та «відлякувач «Лісовичок» з прихованим мультитач-екраном Сенько Крістіни, «ультрозвуковий повідомлювач лісників «Гірлянда» Закалюжного Руслана, «електронно-сенсорна ловильна петля браконьєрів «Лассо» Закалюжної Тані, «літньо-зимовий мобільний лісовий оберіг ялинок «Сонечко» Кот Аліни, «шумовий пристрій «Ух» з ультрачервоним випромінювачем» Хилько Анни тощо.

Переможці вже отримали відзнаки – дипломи й подарункові книжечки. Педагогічний та учнівський колективи, батьківська громадськість Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 вітає учнів, їх учителя Петренко Ларису Борисівну – переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості та бажають їм успіхів, наснаги, творчих злетів і нових перемог!

Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 501 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0