Четвер, 25.04.2024, 20:40

Головна » 2016 » Грудень » 28 » Пишаємося: наші випускники!
Пишаємося: наші випускники!

Із серії «Пишаємося: наші випускники!»

Добігає завершення 2016 рік, і кожен з нас намагається якомога швидше закінчити всі свої поточні справи, аби весело й безтурботно провести Новорічно-Різдвяні свята. Кожен вибере для себе саме той відпочинок, який йому до душі. Але, мабуть, від телевізійних розважальних програм відмовляться одиниці. Серед розмаїття таких програм наше телебачення буде демонструвати й інтелектуальний продукт студії «Квартал 95», про який знають не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Приємно повідомити, що одним із авторів та акторів студії «Квартал 95» є Григоренко Дмитро Леонідович – випускник «Класу-театру» Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 (заслужений учитель України Л.Б. Петренко).

Маленький Дмитрик переступив поріг нашої школи в далекому 1984 році і протягом навчання в ній зіграв десятки ролей, написав десятки дитячих творів-мініатюр, серед яких були й сценарії для класних вистав. У класному альманаху «Казку пишемо самі» й донині зберігаються деякі його перші проби пера.

Пізніше було навчання в Ніжинському агротехнічному коледжі, потім – факультет механізації сільського господарства Національного аграрного університету… Працював менеджером в міжнародній автомобільній корпорації… Але про сцену ніколи не забував. Був автором та учасником команди КВК «НАУшах» (НАУ, Київ), автором та актором студії «Ледокол-Істил». Грав на підмостках поряд з Олександром Масляковим та Володимиром Зеленським, співпрацював із Кузьмою Скрябіним.

І таки акторська мрія перемогла! З 2008 року Дмитро Григоренко – у студії «Квартал 95». Він сценарист телесеріалів «Свати-5», «Свати-6», «Байки Митяя», «Любов у великому місті-3», телепроектів «1+1 будинку. Новий рік», «1+1 будинку. 8 березня», кулінарної передачі «Свати біля плити», повнометражного фільму «Вісім перших розлучень», «Недотуркані», «Слуга народу-1», «Слуга народу-2» тощо.

/novunu/2n.jpg

1984 рік. Класний ляльковий театр у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15. Маленький Дмитрик у ролі Незнайка.

/novunu/foto.bmp

2016 рік. Дмитро Григоренко в ролі заробітчанина Тараса.

Серіал «Недотуркані», 9 серія.

Побажаємо ж Дмитру нових сценаріїв, нових ролей і творчих злетів! Учнівсько-учительський колектив пишається своїм випускником!

Адміністрація Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 485 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0