Четвер, 25.04.2024, 01:00

Головна » 2020 » Травень » 28 » Правила поведінки на воді
Правила поведінки на воді

Правила безпеки під час відпочинку на водоймах

Літо – пора відпусток і відпочинку в єднанні з природою на свіжому повітрі. У спекотні літні дні найкращим засобом охолодження є купання у водоймах. Відділ з питань надзвичайних ситуацій,  цивільного захисту населення звертається до мешканців м. Ніжина з проханням ознайомитись з правилами поведінки, яких потрібно дотримуватись під час відпочинку на воді, адже  це допоможе уникнути трагічних  наслідків .

ПАМ’ЯТКА

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

1. Відпочинок на воді (купання, катання, на човнах ) повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
3. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до міни температури повітря та води.
4. У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.
5. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити у тіні.
6. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.
7. Перед тим , як стрибати у воду, переконайтеся в безпеці дна і достатній глибині водоймища.
8. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.
9. Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не женіться за швидкістю просування на воді, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1.Купатися в місцях, які не визначені та не обладнані для купання людей;
2. Залазити на попереджувальні знаки, буї.
3. Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього
.
4. Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.
7. Вживати спиртні напої під час купання.
8. Забруднювати воду і берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.).
9. Допускати у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.
10. Подавати помилкові сигнали небезпеки.
12. Купання дітей без супроводу дорослих.

Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся правил поведінки!

Переглядів: 244 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2020  »