Четвер, 25.04.2024, 10:53

Головна » 2020 » Грудень » 11 » Світ очима дітей - світ без насильства
Світ очима дітей - світ без насильства

Світ очима дітей - це світ без насильства!

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини. Протягом зазначеного періоду працівниками соціально-психологічної служби було організовано інформаційний стенд "16 днів проти насильства", та проведені такі просвітницько-профілактичні заходи:

• конкурс дитячих малюнків - "Світ без насильства очима дітей";

• виховні години "Ми рівні - ми різні", "Діти проти СНІДУ";

• круглий стіл «Сім’я – простір без насильства»;

• перегляд документального фільму «Життя на продаж»;

• лекція-виступ "Що таке насильство. Законодавча база";

• заняття з елементами тренінгу "СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильству";

"Я+Інші", "Толерантність - ознака людяності", "Світ без жорстокості та насильства";

• флешмоб "Наші долоні проти насильства".

Ці заходи стали приводом для аналізу здобувачами освіти власних дій, вчинків, переосмислення цінностей та сприяють вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Захист дітей від насильницьких посягань – першочерговий обов’язок усіх громадян. А навчати їх дбати про власну безпеку необхідно з раннього дитинства.

Пам'ятаймо - cвіт очима дітей - світ без насильства!

Переглядів: 315 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2020  »