Середа, 24.04.2024, 15:08

Головна » 2019 » Січень » 25 » З пам’яттю в серцях
З пам’яттю в серцях

25 січня 2019 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 відбулось вшанування пам’яті випускника школи Баширова Тахіра Тахіровича, який героїчно загинув 25 січня 2015 року у зоні антитерористичної операції, в м. Донецьку, захищаючи територіальну цілісність і незалежність Україні.

На заході були присутні гості: депутат Чернігівської обласної державної адміністрації, випускник школи Віротченко Андрій Григорович, заступник начальника Ніжинсько-Куликівського об’єднаного міського військового комісаріату, учасник операції об’єднаних сил Галата Олександр Васильович, представник міського військового комісаріату Бова Ярослав Григорович, адміністрація, учні, вчителі школи, депутати Ніжинської міської ради Радченко Наталія Іванівна та Гомоляко Андрій Олексійович.

Зі словами великої шани до патріота України Баширова Тахіра Тахіровича, загиблого випускника школи Макідона Віктора Михайловича, усіх героїв, які самовіддано захищали і захищають Україну та щирої подяки їм за високий людський подвиг виступили: директор школи Павлюченко Тетяна Миколаївна, депутат Чернігівської обласної державної адміністрації, випускник школи Віротченко Андрій Григорович, заступник начальника Ніжинсько-Куликівського об’єднаного міського військового комісаріату, учасник операції об’єднаних сил Галата Олександр Васильович.

З метою національно-патріотичного виховання учнів школи Віротченко Андрій Григорович подарував закладу освіти вісім комплектів військової форми, за що працівники школи глибоко вдячні.

Випускники школи Сидоров Кирил та Толстовка Вікторія мали почесне право покласти квіти до меморіальних дошок загиблих випускників школи Баширова Тахіра Тахіровича та Макідона Віктора Михайловича. Присутні в актовій залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять Баширова Тахіра Тахіровича та всіх загиблих патріотів України.

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 358 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »