Субота, 27.04.2024, 06:16

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-3 з 3 повідомлень
3. Tolochko Svitlana   (29.07.2020 14:47)
Добрий день!
Шановні колеги, просимо вашого сприяння щодо доведення до відома випускників гімназії інформації про можливість вступу в Національний університет біоресурсів і природокористування України, зокрема гуманітарно-педагогічний факультет, за спеціальністю 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології). Місць державного замовлення - 25.
За довідками звертатися до Толочко Світлани Вікторівни, тел. 0683889966.
Дякуємо за розуміння та співпрацю.
Із повагою колектив кафедри педагогіки

2. Іван Васильович   (11.07.2019 18:10)
Зміниласа адреса сайту Козелецького коледжу: https://www.techvet.com.ua/index.php/abituriientu
Спеціальність 211 "Ветеринарна медицина" Запрошуємо до вступу!

1. Іван Васильович   (28.07.2017 23:03)
Запрошуємо на навчання випускників 9-11 класів у Козелецький коледж
Студенти отримуються кваліфікацію: фельдшер ветеринарної медицини, одночасно навчаються за професією - оператор штучного осіменіння тварин и птиці.
Навчання здійснюється за держзамовлення (безкоштовне) та за контрактом - 5000 гривень на рік.
Стипендія віплачується згідно законодавства України. Випускникам коледжу надається можлівість пільгового навчання в ВНЗ-ІV рівня акредитації та стажування за кордоном.
Денна форма навчання

Забезпечення гуртожитку 100%
Гарантуємо якість навчання
Три навчальні корпуси, гуртожиток, wi-fi, дендро-ландшафтний парк, клуб-їдальня, буфет, бібліотека, 2 комп'ютерні аудіторії, 2 актові зали, музеї, 2 спортивні зали, спорт-клуб, гурток художньої самодіяльності, Відкритий спортивний майданчик , дослідні тварини, манеж, лабораторія, підсобне господарство.

Ім`я *:
WWW: