Понеділок, 17.06.2019, 04:30

0   Спам
1. Іван Васильович   (28.07.2017 23:03) E-mail
Запрошуємо на навчання випускників 9-11 класів у Козелецький коледж
Студенти отримуються кваліфікацію: фельдшер ветеринарної медицини, одночасно навчаються за професією - оператор штучного осіменіння тварин и птиці.
Навчання здійснюється за держзамовлення (безкоштовне) та за контрактом - 5000 гривень на рік.
Стипендія віплачується згідно законодавства України. Випускникам коледжу надається можлівість пільгового навчання в ВНЗ-ІV рівня акредитації та стажування за кордоном.
Денна форма навчання

Забезпечення гуртожитку 100%
Гарантуємо якість навчання
Три навчальні корпуси, гуртожиток, wi-fi, дендро-ландшафтний парк, клуб-їдальня, буфет, бібліотека, 2 комп'ютерні аудіторії, 2 актові зали, музеї, 2 спортивні зали, спорт-клуб, гурток художньої самодіяльності, Відкритий спортивний майданчик , дослідні тварини, манеж, лабораторія, підсобне господарство.

Ім`я *:
WWW: