Неділя, 07.03.2021, 05:45
Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 307
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Національно-патріотичне виховання учнів

            У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 педагогічним колективом проводиться системна, багатогранна робота з національно-патріотичного виховання учнів відповідно до Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, методичної проблеми школи: «Формування та розвиток життєвоспроможної творчої особистості через ефективні форми науково-методичного та психологічного супроводу навчально-виховного процесу, національно-патріотичної педагогіки».

         Відповідно до річного плану роботи школи, календарного планування класними керівниками виховної роботи з учнями, у закладі освіти організовуються та проводяться різноманітні виховні заходи з національно- патріотичного виховання учнів: - Місячники, Тижні національно-патріотичного виховання; - тематичні виховні години, уроки мужності, бесіди, години спілкування: «Ми – патріоти своєї держави», «Запаліть скорботну свічку», «Ми – роду козацького нащадки», «Я – громадянин України, незалежної країни», «Українці в боротьбі за волю», «Мужні творці нашої історії», «Слава тобі, козаче», «Самовідданість і патріотизм простих українців в ім’я нашої держави», «Героїчні подвиги українських воїнів у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України», «Мова – національне багатство народу», «Не розгубіть скарбів своєї душі», «Історія і трагедія Бабиного Яру», «Мрію, щоб світ був з війною незнайомий» тощо; - заходи з вшанування пам’яті воїнів АТО, випускників школи Макідона Віктора Михайловича та Баширова Тахіра Тахіровича; зустрічі з воїнами АТО; благодійні акції «Допоможи воїнам АТО», «Привітай воїна»; усні журнали; конкурси віршів та малюнків; ситуативно-рольові ігри «Козацькому роду нема переводу», свята «Рідне слово – диво калинове»; пізнавальні ігри, вікторини; книжкові виставки тощо; - виховні заходи до пам’ятних дат: до Дня визволення м. Ніжина від фашистських загарбників, до Дня Українського козацтва, до Дня української писемності та мови, до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, до Дня захисника України, до Дня Гідності та Свободи, до Дня Збройних Сил України, до Дня Соборності України, До Дня пам’яті героїв Крут, до Дня Незалежності України, До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тощо; - у школі діє рекреація громадянського та національно-патріотичного виховання, відкриті стенди: «Небесна сотня», «Слава Україні – героям слава», «Батьки та працівники школи – воїни АТО», «Визволення Ніжина від фашистських загарбників». Наша школа – неодноразовий переможець міського та призер обласного етапів Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». Вчителі та учні школи пишаються українськими воїнами, їх героїчними подвигами в ім’я України!

Слава Україні! Героям слава!

Пам'яті Героям Небесної Сотні

Герої не вмирають!

Вшанування пам'яті Баширова

Пам'яті жертв Голодомору

День Гідності і Свободи

Виставка листівок до Дня Перемоги

День Перемоги

Пам'яті Баширова

Пам'яті Героїв Крут

День Соборності

Пам'яті Героїв Крут

Є така професія – захищати Батьківщину!

 

27 вересня 2018 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 15 відбувся національно-патріотичний захід на основі цівільно-військового співробітництва для учнів і учителів школи.

На заході були присутні гості: начальник відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ» полковник Бородавко Дмитро Станіславович, офіцер відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ» капітан Пененко Тарас Васильович, військовий комісар Ніжинсько-Куликівського об’єднаного міського військового комісаріату Якущенко Володимир Миколайович.

Бородавко Дмитро Станіславович та Пененко Тарас Васильович ознайомили учнів і педагогів школи із напрямками та особливостями їх цивільно-військової служби на сході України, надали можливість ознайомитися із змістовною презентацію до їх виступів. З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді Дмитро Станіславович, Тарас Васильович та Володимир Миколайович прищеплювали школярам почуття любові до Батьківщини, шани і поваги до професії військового, гордості за мужніх захисників України. Гості, педагоги та учні школи хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв за територіальну цілісність та незалежність України.

Школярі радо привітали гостей творчими виступами. Учні та вчителі школи з великою увагою слухали виступи гостей, знайомились із демонстраційною виставкою зброї та військового обладнання воїнів. На шкільному заході була представлена широка виставка художньої та навчальної літератури, стендів з національно-патріотичного виховання, з якими з великим зацікавленням знайомились учні та педагоги закладу освіти.

Адміністрація, педагогічні працівники, учні школи щиро й глибоко вдячні Бородавку Дмитру Станіславовичу, Пененку Тарасу Васильовичу, Якущенку Володимиру Миколайовичу за проведений цікавий і змістовний захід, за подарунки для школи стендів з національно-патріотичного виховання, художньої та навчальної літератури.

Слава Україні! Героям слава!

 

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити!

 

Осінь 2013 – зима 2014 року… Майдан! Снайперські кулі… Крик матері!..

Пам’ять. Вічна. Події тих лютих днів сколихнули весь світ. А нас, українців, тривожитимуть завжди.

20.02.2017 року у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 відбувся Єдиний урок до Дня Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають». Учні, педагогічні працівники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які відлетіли в небо, як сотня білих лебедів. У навчальному закладі проходять позакласні виховні години з вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Представники Ради старшокласників на чолі з педагогічними працівниками провели у залі громадянського виховання для учнів 4-5-х класів урочистий захід «Герої Небесної Сотні». Учні школи переглядають документальні фільми, присвячені історичним подіям в Україні під час Революції Гідності. У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «А Сотня відлетіла в небеса…». Учні школи залучені до тематичної екскурсії «Революція Гідності: український вибір» в історичному відділі Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського.

Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити!

Адміністрація

Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

 

Герої не вмирають!

25.01.2017 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 відбувся День вшанування пам’яті випускника школи, героя України Баширова Тахіра Тахіровича, який загинув 25.01.2015 року в м. Донецьку, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої рідної України.

         У школі, біля меморіальної дошки Баширова Тахіра Тахіровича, відбувся урочистий захід вшанування його пам’яті, на якому були присутні побратими героя, учні та вчителі школи. Із словами вшанування подвигу та героїзму випускника школи Баширова Тахіра Тахіровича, вічно живої пам’яті про героя звернулась до присутніх директор школи Павлюченко Т.М. Із спогадами про події 2015 року, словом про вшанування пам’яті Баширова Тахіра Тахіровича виступив професор, доктор історичних наук, завідуючий кафедрою історії України Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Луняк Є.М. та вчитель історії та правознавства Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, депутат Ніжинської міської ради Гомоляко А.О. До меморіальної дошки Баширова Т.Т. поклали квіти його побратими Лугина Євген та Зеленьков Олександр.

         Протягом тижня у школі проходять виховні години щодо вшанування пам’яті випускника школи, героя України Баширова Тахіра Тахіровича.

         Учні, вчителі школи, побратими героя вшанували пам’ять Баширова Тахіра Тахіровича хвилиною мовчання. Герої не вмирають!

Адміністрація школи

Річниця загибелі випускника школи Макідона В.М.

 Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 відбувся захід з нагоди  відзначення річниці загибелі випускника школи  Макідона В.М. в зоні антитерористичної операції за цілісність та незалежність України. Вшанувати пам’ять загиблого воїна-випускника школи прийшла дружина героя –      Макідона Віктора Михайловича, його близькі, рідні, учителі та учні навчального закладу. Під час проведення виховного заходу  згадали, що далекого 1984 року поріг Ніжинської загальноосвітньої школи №15 переступив допитливий підліток, який перебував у стінах нашого закладу 1 рік. Віктор був комунікабельним та товариським, вічливим учнем, займався боксом, любив тварин. Мав улюблене хоббі – рибальство.  Віктор Михайлович не зміг стояти осторонь ситуації яка склалася в рідній Україні. Віддано, добровільно пішов захищати кордони нашої Батьківщини та свято вірив в перемогу. Макідон Віктор Михайлович, боєць підрозділу «Миротворець» героїчно загинув при виконанні службового обов’язку 22 липня 2014 року в м. Слов’янськ Донецької області, віддав власне життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

З нагоди відзначенні річниці загибелі випускника школи Макідона Віктора Михайловича в зоні антитерористичної операції відкрита пам’ятна дошка на класному приміщенні, в якому він навчався.

Низький уклін від педагогів, учнів школи та батьківської громадськості герою та його батькам! Його подвиг – безсмертний, а пам’ять – вічна в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №15, в м. Ніжині, в Україні.

Слава Україні! Героям Слава!

З пам’яттю в серцях

08.05.2015 року відбулось відкриття меморіальної дошки випускнику школи Баширову Тахіру Тахіровичу, який героїчно загинув у зоні антитерористичної операції 25.01.2015 року в м. Донецьк, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. На заході були присутні близькі, рідні загиблого героя, голова Ніжинської міської ради Лінник Анатолій Валерійович, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський Станіслав Миколайович, військові побратими, учні, вчителі, батьки.

Вічна слава герою!

17.09.2015 року відбулось відкриття меморіальної дошки випускнику школи Макідону Віктору Михайловичу, який героїчно загинув при виконанні службового обов’язку 22.07.2014 року в. м. Слов’янськ Донецької області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. На заході були присутні близькі, рідні загиблого героя, голова Ніжинської міської ради Лінник Анатолій Валерійович, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський Станіслав Миколайович, військові побратими, учні, вчителі, батьки.

Вічна слава герою!

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту