Вівторок, 23.04.2024, 13:42

Шановні батьки!

Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 продовжує набір учнів до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік.

Запрошуємо Вас до школи!

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів по Ніжинській ЗОШ №15

Інформація щодо вступу дітей до 1 класу

Класоводи майбутніх першокласників

2022-2023 н.р.

Дусь Лариса Володимирівна

Кутузова Олена Леопольдівна

Дідик Олена Віталіївна

Ярмоленко Людмила Григорівна

Прийом документів проводиться за адресою закладу освіти: вул. Об’їжджа, 123, телефон: 3-14-42

Відкрита електронна реєстрація майбутніх першокласників на 2022-2023 н.р. на сайті школи в меню "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".

Після електронної реєстрації надіслати  сканкопії свідоцтва про народження дитини  на електронну адресу школи zosh15.nizhyn@ukr.net

Кількісць місць для учнів 1 класів 2022-2023 навчального року - 4 класи по 30 місць у кожному.

Для учнів 1 класу:

* вивчення англійської мови з першого класу ;

* безкоштовні сніданки для учнів 1 - 4 класів;

* групи продовженого дня;

Першокласнику в портфелик:

• Спортивна форма, спортивне взуття
  • Зошити в клітинку
  • Зошити у косу лінію
  • Кулькові ручки (синього кольору, не гелієві)
  • Прості олівці (2 шт.)
  • Лінійка
  • Кольорові олівці
  • Папка для праці: кольоровий папір, картон, ножиці, клей, пластилін, дощечка та стеки для ліплення.

Ваш малюк пішов до школи...

• Не прагніть побачити в дитині десятикласника. Будьте готові, що учнем він стане через деякий час. Парта, ранець, зошити ще не роблять з нього учня.

• Поважайте нове життя дитини. Тепер вже не ви вирішуєте, з ким він сидить за однією партою, якими мають бути його взаємини з вчителькою та однокласниками. Все це тепер його власні уроки життя, які, повірте, важливіші за шкільний розклад.

• Прагніть не демонструвати можливостей дитини перед ровесниками. Важливіше, щоб він відчув себе рівним іншим, хоч би в першому класі.

• Спробуйте запам'ятати імена вчителів, однокласників, їх батьків. Інколи це може виявитися важливим в найнесподіваніших обставинах.

• Розмовляйте з дитям, запитуйте про уроки, які сьогодні будуть. Тобто проявляйте пошану до школи як найважливішої справи вашого дитяти.

• На перших порах просіть дитину «підказати» вам, як дійти до будинку. Радьтеся: а що, якщо ми пройдемо по іншій вулиці? Дитині важливо, провівши декілька годин в школі, відчути простір. Просто побути в русі.

• Допомагайте дитині підтримувати зв'язок з його дошкільним життям. Зайдіть разом з ним в дитячий садок, щоб привітатися з вихователями, розповісти про школу. Дайте погойдатися на гойдалках. Загляньте в гості до когось з сусідських дітей, з ким ваша дитина дружила до школи.

•  І ще дуже важливо - пошана до світу дитини. Не заглядайте в ранець без відома малюка. Він повинен бути упевнений, що віднині без його дозволу ніхто не чіпатиме речі, що належать йому.

• Добре б завести зошит для щоденних записів або малюнків. У цьому зошиті він зможе описувати кожен свій день (хоч би одну подію). Завдяки цій можливості з'явиться досвід роздумів про себе і своє життя.

Пам’ятка батькам майбутнього першокласника

1. Любіть дитину. Не забувайте про тілесний контакт із нею. Знаходьте радість у спілкуванні з дітьми. Дайте дитині місце в сім’ї.
2. Хай не буде жодного дня без прочитаної книжки!!!
3. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мовлення. Цікавтеся справами та проблемами дитини.
4. Дозвольте дитині малювати, розфарбовувати, вирізати, наклеювати, ліпити.
5. Відвідуйте театри, організовуйте сімейні екскурсії містом.
6. Надайте перевагу повноцінному харчуванню дитини, а не розкішному одягу.
7. Обмежте перегляд телепередач, ігри на комп’ютері до 30 хв.
8. Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички і любов до праці.
9. Не робіть із дитини лише споживача, хай вона буде рівноправним членом сім’ї зі своїми правами і обов’язками.
10.Пам’ятайте, що діти – не тільки продовжувачі наших особистих умінь і здібностей. Кожна дитина має право на власний вияв своїх потенційних можливостей і на свою власну думку.

За довідками звертатися у приймальню школи або за телефоном: 3-14-42

«  Квітень 2024  »