Субота, 17.04.2021, 19:33

До уваги батьків та учнів!

Згідно наказу  № 47 від 29.03.2021 р. Управління освіти Ніжинської міської ради  "Про роботу закладів, структурних підрозділів та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, з  29 березня 2021 року"  учні 5-11 класів навчаються дистанційно, учні 1-4 класів - очно в закладах освіти.

Онлайн-уроки будуть проходити за допомогою додатків Zoom, Google Meet, Classroom,  Skype, Duo згідно з розкладом уроків.
Початок кожного уроку - згідно з режимом роботи школи. Присутність учнів на онлайн-уроці є обов'язковою. Якщо у вас відсутня технічна можливість приєднатися до онлайн-уроків - обов'язково повідомте про це класного керівника вашого класу.

Увага! Перед тим як приєднатись до онлайн-уроку -  перевірте, чи вказані в Вашому обліковому запису Ваше справжнє прізвище та ім'я Доступ до онлайн-уроку буде надано тільки тим учням, які зайшли під власним прізвищем та  ім'ям.

Увага! Учні 1-4 класів з 05 квітня переходять на  дистанційне навчання.

Дистанційне навчання учнів проводиться yа  освітній платформі GoogleMeet, Classroom, Zoom, Skype, Duo. Для  додаткового інформування,  взаємоінформування  учнів, вчителів та батьків  використовуються Skype, Viber,  телефонний режим.

Увага!

При проведення уроків  онлайн у синхронному режимі з використанням онлайн-платформи Zoom, Meet, Skype безперервна робота учнів з екраном ПК упродовж навчального заняття триватиме:

• - для 1 класу - 10 хвилин, 25 хвилин відводиться на виконання індивідуальних, самостійних завдань відповідно до теми уроку;
  • - для 2-4 класів- 15 хвилин, 25 хвилин відводиться на виконання індивідуальних, самостійних завдань відповідно до теми уроку;
  • - для 5-7 класів - не більше 20 хвилин, 25 хвилин відводиться на виконання індивідуальних, самостійних, практичних завдань відповідно до теми уроку;
  • - для 8-9 класів - 20-25 хвилин, 25-20 хвилин відводиться на виконання індивідуальних, самостійних, практичних завдань відповідно до теми уроку;
  • - для 10-11 класів не більше 25-30 хвилин на першому занятті та не більше 15 - 20 хвилин-на другому занятті, а решта часу відводиться на виконання індивідуальних, самостійних, практичних завдань та проєктних робіт.

До уваги батьків та учнів!

'Відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" освітній процес у закладі для учнів 1-11-х класів з 11 січня по 22 січня 2021 року буде організовано у дистанційному форматі з використанням технологій дистанційного навчання.

Заняття розпочинаються 11 січня за діючим розкладом:

• - у синхронному (онлайн) режимі - на платформі Zoom, Google Meet, Skype та Googleclassroom (не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою);
  • - у асинхронному режимі - з використанням інтерактивних освітніх платформ, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Усі матеріали, завдання до уроків, посилання будуть розміщені  учителями в Google ClassRoom відповідного класу.

Розклад  уроків  для учнів 5-11 класів на ІІ семестр із зазначенням онлайн уроків буде оприлюднено до 11 січня 2021 року.

Телеуроки будуть розміщені на е-платформі «Всеукраїнська школа онлайн»:

Увага!

Посилання на завдання учням для самостійного опрацювання

2 тиждень карантину 21.09-25.09.

1 тиждень 14.09- 18.09

«  Квітень 2021  »