Понеділок, 17.06.2019, 04:15

Учителі художньо-естетичного циклу

/img_muzika_2.jpg

Аналіз роботи методичного об’єднання предметів художньо-естетичного циклу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. 15
В 2018-2019 н.р. методична робота була націлена на досягнення позитивних результатів діяльності художньо-естетичного циклу, на розвиток творчих здібностей, що ґрунтувалося на врахуванні психологічних та вікових особливостей школярів.

На початку 2018-2019 н.р. було сплановано роботу ШМО вчителів естетичного циклу, де передбачено орієнтацію на іноваційні технології, інтерактивні методи підготовки та проведення уроків та позакласних заходів.
Роботу науково-методичного об`єднання школи реалізовували вчителі: вчитель вищої категорії Бутенко Н.П.,старший вчитель Борисенко І.А.,вчителі-методисти Ямпольська Н.А та Сидоренко Л.О.
За
 2017-2018 навчальний рік вчителі методичного об’єднання естетичного циклу виконали навчальні програми згідно календарних планів.
На протязі року велася робота з обдарованими дітьми: індивідуальні заняття, участь у міських та шкільних святах.

Результативність : Бутенко Н.П. Лауреатами міського конкурсу «Його величність огірок» стали: Котляр Владислав. 7а клас, Арєф’єва Софія 7б клас; відіслали свої роботи на обласний конкурс «Наш Крим» Бисько Світлана 9г клас, Котляр Микита 5г клас.

Заплановані засідання були проведені вчасно, на них розглядались актуальні питання естетичної освіти: музично-педагогічна, творча діяльність М.Леонтовича в контексті відродження національної освіти та культури,
виховання почуття метроритму, інтерактивні ігри на уроках музики, синтез мистецтв на уроках образотворчого мистецтва, проводились бесіди із питань самоосвіти.

Цікавими та змістовними були міські семінари в ЗОШ 1, 11, які з інтересом відвідали вчителі естетичного циклу.

М/о естетичного циклу постійно тримає зв’язок з університетом ім. Гоголя, коледжем культури ім. М. Заньковецької, школою мистецтв та хореографічною школою (Відвідання концертів, творчих звітів, конференцій, семінарів).

В школі регулярно працюють виставки творчих робіт вихованців вчителя Бутенко Н.П.

Вчителі м/о активно використовують ІКТ, працюють над поповненням дидактичними та методичними матеріалами музичного кабінету.

/dokymentu/urok_muziki_tri_muzichni_kiti_2_klas.docx

Позакласний захід 5 клас