Субота, 17.08.2019, 20:43

Учителі іноземних мов

Інформація про роботу ШМО вчителів ІМ з

Методичне об’єднання вчителів іноземних мов працює над проблемою «Формування особистості вчителя і учня відповідно до потреб і вимог соціокультурного простору». На двох засіданнях учителі обговорили актуальні питання методичної роботи, самоосвіту членів ШМО в літній період для підвищення рівня професійної підготовки, ефективні форми роботи ШМО, особливості вивчення іноземної мови в ЗНЗ у 2018-2019 н.р. Учителями була започаткована така форма роботи як «лікнеп» для опрацювання і впровадження ключових змін до оновлених навчальних програм. Учитель Володіна І.Л. підготувала повідомлення «Інтерактивні методи навчання на уроках іноземної мови» і провела тренінг з німецької мови. Також були опрацьовані вправи для розширення обсягу зорової, слухової пам’яті учнів, мовної здогадки. Повідомлення вчителя Павленко Л.М. «Комунікативний підхід до вивчення іноземної мови в умовах нового Держстандарту» було актуальним для учителів. Виступ був підкріплений тренінгом навиків аудіювання.

Учителі підвищували свій фаховий рівень на курсах. Богачова І.В. пройшла курси підвищення кваліфікації з англійської мови (посвідчення №002750 від 22.09.17). Учителі Пашун С.А. і Прокопенко Т.В. пройшли курси підвищення кваліфікації з англійської мови за очно-дистанційною формою навчання (посвідчення №004112 від 01.12.17 і посвідчення №004115 від 01.12.17). Павленко Л.М. взяла участь у програмі підвищення кваліфікації вчителів французької мови PRO FLE за дистанційною формою навчання (сертифікат від 17.07.17).

Учитель Пашун С.А. скористалася можливістю відвідати інтернет-марафон організований видавництвом «Основа» (20-23.06.17). Учитель Павленко Л.М. взяла участь у інтернет-вебінарах і отримала сертифікати: ВГ «Основа» від 23.06 17, Cambridge English Webinars for Teachers від 17.07.17, edWeb.net від 24.07.17, Oxford Professional Development Webinar від 16.08.17.

Учителі Богачова І.В. і Прокопенко Т.В. надрукували розробки уроків на форумі педагогічних ідей «Урок», а вчитель Павленко Л.М. розмістила на форумі статтю «Порівняльний підхід до навчання французької мови як другої іноземної мови на базі англійської мови» (грудень 2017 каталогу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід»).

В грудні був проведений показовий урок з англійської мови « Подорож Новою Зеландією» (Павленко Л.М., 11-А, 07.12.17). Перед учнями стояли цілі: активізувати знання, навички і компетенції з теми «Подорож». Урок проведений у формі підготовки до ЗНО. Мовні завдання з основних видів мовленнєвої діяльності органічно поєднувались з використанням інтерактивних технологій.

В рамках творчої студії нестандартних уроків учителем Кремез І.Б. було проведено свято –вистава німецькою мовою «Новий рік у лісі» (3-В, 21.12.17).

Учителі кафедри працюють над виявленням і розвитком учнів, які мають нахил до вивчення іноземних мов. Давиденко О. (11-А, вчитель Павленко Л.М.) посіла ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Володіна Г. (8-В, учитель Володіна І.Л.) посіла ІІ місце ІІ етапу цієї олімпіади з німецької мови. 90 учнів взяли участь у англомовному конкурсі «Гринвіч», 20- у конкурсі з німецької мови «Орлятко»,

1 учень став учасником конкурсу FLAX. В цьому році 4 учні 5-6 класів виявили бажання взяти участь у міжнародному конкурсі на написання вірша в японському стилі «хокку» французькою мовою. Старшокласниці Давиденко О. і Савенко В. надіслали есе англійською мовою на конкурс «Aspiration» організований Харківським національним університетом ім..В.Н.Каразіна. В жовтні шкільним євроклубом «Паритет» підготовлені захід і виставка з нагоди Європейського тижня (керівник Лейберова О.М.).

Члени ШМО продовжують роботу з забезпечення кабінетів дидактичними матеріалами, систематизації доробок учителів у віртуальному кабінеті іноземних мов на основі хмарної технології. Дякуємо за увагу!

Вікторина Step by step

Мої іграшки   Урок Мої іграшки