Четвер, 25.04.2024, 10:59
Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 337
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагоги школи діляться своїм досвідом з учителями міста через практичні семінари.

2017-2018

На базі школи відбулося засідання міської Школи вищої педагогічної майстерності.

З доповіддю «Ефективність проведення нестандартних уроків на уроках української мови та літератури» виступила керівник Школи, вчитель української мови та літератури Колесник О.М.

Майстерністю проведення бінарного уроку, «Складання опису тварини для Вікіпедії та опису тварин як героя оповідання на основі твору Ернеста Сетона-Томпсона “Лобо”(усно).», поділилися вчитель української мови та літератури Щербина І.П. та вчитель зарубіжної літератури Лінник Л.М.

Як спрямовує методи сучасних педагогічних технологій на формування творчої особистості учня показала гостям школи учитель української мови та літератури Борщ О.А. у своєму майстер-класі “Діяльнісний підхід до формування життєтворчої особистості школяра на уроках української мови та літератури”;

2016-2017

Семінар учителів інформатики з проблеми «Діяльнісний підхід на уроках інформатики як засіб формування творчої інформаційно-компетентної особистості» намітив методичні орієнтири сучасного вчителя інформатики. Гості мали змогу відвідати майстер-клас учителя-методиста Рожовець Н.М. з проблеми семінару та поповнити власний методичний інструментарій цікавими і ефективними прийомами та методами. Учитель першої категорії Сова М.В. запросила гостей на урок у 7-й клас з теми «Створення діаграм. Аналіз даних поданих на діаграмі», де школярі розв’язували життєві задачі пов’язані з питаннями кредитування, депозитів та банківських відсотків. Корисним для вчителів міста став практикум «Використання динамічного програмування в процесі розв’язування задач», проведений молодим учителем Ромашко Р.О.

Цікаво пройшов міський семінар вихователів груп продовженого дня з теми «Формування життєво спроможної особистості в групі продовженого дня». Учасники семінару отримали можливість познайомитись з педагогічним аспектом у формуванні життєтворчої особистості молодшого школяра, з елементами арт-педагогіки, як засобу активізації пізнавальної діяльності дітей засобами мистецтва, розвитку творчого уявлення, гармонізації духовного стану внутрішнього світу дітей. Гості з цікавістю спостерігали за виконанням школярами міні проекту «А вже весна!», увагу учасників семінару привернула презентація-меседж від учителя початкових класів Петренко Л.Б.. І на завершення – вихователі міста завітали до майстерні творця Наймокіної Н.Г.на майстер-клас з виготовлення поробок в техніці «Айріс-фолдінг».

Всі заходи семінарів продемонстрували належний професійний рівень учителів школи.

 

2015-2016

- Засідання школи вищої педагогічної майстерності для учителів української мови та літератури міста за темою «Соціокультурний аспект у вивченні української мови та літератури». Гостям запропоновано урок української мови в 9-му класі «Основні типи складнопідрядних речень» під девізом: «Краю мій зелений, вічная тривога», який провела учитель вищої категорії Колесник О. М., методичний коментар: «Педагогічний аспект у вивченні творчості М.Коцюбинського», представлений учителем–методистом Ступак В.І. Зустріч у літературній світлиці «Великий Сонцепоклонник», яка присвячена 150-й річниці від дня народження М.Коцюбинського, підготувала Жайворонок Н.О.

- У рамках відзначення Року англійської мови методичним об’єднанням учителів іноземних мов проведено науково-практичний семінар «Формування соціокультурних компетентностей школярів у процесі вивчення іноземних мов» для педагогів міста. Програма якого включала:

- Методичний коментар: «Соціокультурний аспект у формуванні комунікативних компетентностей школярів при вивченні іноземних мов».

- Медіа-інсталяцію інформаційно-комунікаційної підтримки уроків іноземних мов.

  • Віртуальний кабінет іноземних мов.

- Відкрита студія «Запрошуємо на урок». Урок англійської мови з теми:«Подорожуємо разом».

- Салон творчого спілкування вчителів німецької мови «Сучасний урок в реалізації соціокультурного аспекту в процесі вивчення німецької мови».

- Тренінг з французької мови:«Французьке слово у вимірах сьогодення».

- Позакласний захід: «High Tea Party» (гостина по-англійськи).

 

2014-2015

- Заступників директора з навчально-виховної роботи з теми «Використання ІКТ в управлінській діяльності».

- Учителів початкових класів у формі педагогічного віче «Акмеологічна освіта в початковій школі». Перша частина віче «Зоре учительська, світи, не згорай!» присвячена учителям-акмеологам (від давньогрецької, acmeвершина, розквіт, logos - наука) та досягненням їх учнів.

У другій частині віче «Відкрита студія» гості мали змогу побачити шлях до вершини успіху. Вони відвідали урок навчання грамоти у 1-Б класі (учитель Кутузова О.Л.) з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, бінарний урок у 2-Б класі, який провели старший учитель початкових класів Топчій В.В. та учитель-методист музичного мистецтва Сидоренко Л.О.

Гостям запропоновано відвідати студію «Маркетинг авторських ініціатив», де учителі школи презентували портрети акмеологічної діяльності. Представили розробки уроків з використанням ІКТ, творчі проекти, авторські програми.

Круглий стіл з елементами майстер-класу «Інтеграція теорії та практики в акмеології початкової освіти» став містком взаємодії між гостями та учителями школи, який майстерно провела учитель-методист початкових класів Дідик О.В.

- Вчителів світової літератури «Формування духовно-емоційного інтелекту школярів на роках світової літератури та позакласній роботі». У науково-практичній частині семінару директор школи Павлюченко Т.М. надала методичний коментар з питання «Педагогічний аспект у формуванні духовно-емоційного інтелекту школярів». Гості відвідали уроки світової літератури учителів Роздобудько С.О.у 5-Б класі «Позакласне читання. Елеонора Портер «Поліанна».популярність образу Поліанни серед дітей різних країн. Утілення сюжету роману в кіно та інших видах мистецтва; Лінник Л.М. у 7-А класі «Артур Конан Дойль «Собака Баскервілів». Захоплива інтрига – основа детективного твору».

Родзинкою семінару стала музично-поетична кав’ярня «Найперше – музика у слові», де були представлені твори поетів срібного віку та власні поетичні твори, які продекламували директор школи Павлючнко Т.М., учениця 10-А класу Міхуля Н. та учень 11-А класу Руденко Віктор.

  • Майстер-клас з проведення інтегрованих уроків для вчителів міста провели вчителі історії Ісаєнко В.М., української мови та літератури Троцюн В.І.. «Виникнення українського козацтва та Запорізької Січі. Прислів’я та приказки про козаків».

2013-2014

  • Заступників директорів з виховної роботи з теми «Система реалізації правової освіти і виховання в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 15».
  • Інтегрований семінар учителів фізики та математики «Вимоги до виконання письмових робіт з математики та фізики» відзначився проведенням практичного заняття, на якому вчителі міста обговорили та виробили спільні рекомендації до оформлення письмових робіт з математики.
  • Інтегрований семінар учителів біології та географії «Формування та розвиток предметних компетентностей учнів як ключ до цілісного пізнання світу» вразив гостей науковими дебатами « ГМО: «за чи проти?», де учні 10-11 класів продемонстрували глибоке свідоме ставленням до екологічних проблем сьогодення, а саме проблеми застосування ГМО у життєдіяльності людини.
  • Практичний семінар учителів предмету «Основи здоров’я» з теми «Формування у школярів життєво необхідних навичок збереження власного здоров’я» познайомив учасників з напрямками роботи нашого закладу з даного питання.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту