Понеділок, 29.04.2024, 05:56

Головна » 2021 » Листопад » 19 » Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

У Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, відбувся Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», з метою засвоєння та закріплення знань здобувачів освіти з безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
До уваги учнів була низка навчально-роз’яснювальних відеоматеріалів, які демонструвались під час уроку. Розглядалися різні аспекти безпеки на дорозі, про які повинні знати діти – дорожні знаки, правила поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деякі обов’язкові вимоги до дітей як учасників дорожнього руху, порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків на дорозі тощо. На прикладі конкретних ситуацій, відео репортажів надавались коментарі та пояснення дітям щодо дотримання чи порушення правил безпеки та існуючих наслідків щодо них. Учні відгадувати загадки, знаходили помилки в діях учасників дорожньо-транспортного руху, обирали причини небезпечних ситуацій на вулиці, моделювали ситуації першої допомоги при дорожньо-транспортній пригоді. Діти прийшли до висновків про те, щи лише міцні знання з правил дорожного руху та безумовне їх виконання захистить кожного від надзвичайних ситуацій і дорожньо-транспортних пригод.

Переглядів: 148 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2021  »