П`ятниця, 03.05.2024, 17:59

Головна » 2023 » Березень » 2 » Нагородження переможців та фіналістів
Нагородження переможців та фіналістів
1 березня відбулось нагородження переможців та фіналістів Міського конкурсу "Створення мультимедійної продукції "ТРАДИЦІЇ НІЖИНСЬКИХ КОЗАКІВ".
Нагороджував юних мультиплікаторів, учнів 4-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15, голова журі Конкурсу, ніжинський краєзнавець, історик-козакознавець, екскурсовод Роман Анатолійович Желєзко. Подія відбулась в приміщенні філії №4 Ніжинської бібліотеки для дітей (завідувачка: В.Б.Іллічова).
Ініціатор, організатор та спонсор Конкурсу - СОФІЯ АРЕФ'ЄВА, колишня учениця 11 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15, нині - студентка НДУ.
У грудні 2021 р. Софія стала переможницею Міського конкурсу молодіжних проєктів «Ніжин – молодіжна столиця Чернігівщини» в номінації «Патріотичний Ніжин» (ініційованого відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради).
У результаті цієї перемоги, з метою популяризації та відродження старовинних українських козацьких традицій серед мешканців Ніжинської МОТГ, і був започаткований Конкурс «Створення мультимедійної продукції «Традиції ніжинських козаків».
Відповідно до умов проєкту, з 1 січня по 1 грудня 2022 р., юні мешканці Ніжинської територіальної громади мали змогу долучитися до створення анімаційної продукції (авторських мультфільмів) під назвою «Як ніжинські козаки…» (далі – назва свого дослідження).
Наші четвертокласники над цим краєзнавчим проєктом мудрували довгенько. Результати їхніх досліджень потрапили до скарбнички пізнавальних національно-патріотичних відеороликів, які будуть цікавими всім, хто захоплюється історією козацтва, зокрема історією Ніжинського козацького полку.
Щиро дякуємо Роману Анатолійовичу Желєзку за підтримку й допомогу!

Переглядів: 60 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2023  »