Неділя, 28.04.2024, 21:56

Головна » 2021 » Листопад » 20 » Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів

З 15 по 19 листопада 2021 р. у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 проходив Тиждень початкових класів «Веселка єдності».
Метою проведення Тижня було стимулювання  школярів до пошуку додаткових матеріалів із запропонованих тем, формування навичок спілкування, розвитку творчого мислення, розширення кругозору учнів, залучення якомога більшої кількості учнів до творчо-пізнавальної діяльності.
       Увесь тиждень був насичений цікавими заняттями, зустрічами, вікторинами, змаганнями, конкурсами, конференціями, спортивними змаганнями, що сприяло формуванню у школярів природничо-наукового світогляду; ознайомленню  з основними принципами наукового пізнання навколишнього світу й способами одержання інформації про нього; формуванню вміння творчо й критично мислити, вільно спілкуватися з іншими людьми, захищати свою точку зору, виявленню й підтримці обдарованих учнів; розвитку психологічних якостей особистості школярів: ініціативності, волі, наполегливості, самостійності, зацікавленості різними предметами; вихованню комунікативної культури учнів.
    Перший день Тижня – «ЧЕРВОНИЙ ДЕНЬ». Були проведені: «Математичні ігри на перерві» , «Веселі естафети», розважальна програма «6 цеглинок lego», виставка «Жовтокоса осінь дарунки щедрі нам приносить», загальношкільна олімпіада з української мови «Українська мова - диво калинове», шаховий турнір «Білі проти чорних» 1 тур.
У вівторок - "ЗЕЛЕНИЙ ДЕНЬ" - Веселкового Тижня школярі подорожували країною толерантності разом зі соціальним педагогом Остапишиною О.В. Відбулося заняття за інтересами «Діти – окраса України», інтелектуальна гра «Шифрувальник».
Середа - "СИНІЙ ДЕНЬ". Діти працювали за індивідуальними локаціями. Здобувачі освіти зібралися на наукову конференцію "Метелики Чернігівщини". Була проведена природнича вікторина «Природа навколо нас», мандрували стежинами квесту «Щедра осінь» (створювали панно «Мій клас»), відвідали міні-театр «Що знаєш ти про гриби?». Проведена олімпіада з математики та  2 тур шахового турніру «Білі проти чорних».
Кажуть, що білий колір приносить спокій, пом'якшує емоції, дає відчуття свободи. Тож у четвер - "БІЛИЙ ДЕНЬ». Учням початкових класів провели бібліотечний урок "Твої права і обов'язки». Дякуємо бібліотекарам,  Наталії Петрівні та Інні Віталіївні, за співпрацю.   Відбулася гра –квест «Здоров'я – найцінніший скарб» та урок-квест «Математичні вузлики».
​П’ятниця –«ЖОВТИЙ ДЕНЬ» був не менш насиченим. Здобувачі освіти проявили своє критичне мислення в ході інтелектуальної гри «Рідна мова». Випробували свої сили під час змагань «Юні олімпійці» з нагоди Всесвітнього Дня дитини, який традиційно відзначається 20 листопада.

Дитинство від нас не йде,
Дитинство завжди разом з нами…
І поки в домі дитячий сміх, від іграшок нікуди подітися,
Ви на землі щасливіші за всіх!
Бережіть, будь ласка, дитинство!

Переглядів: 127 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2021  »