П`ятниця, 26.04.2024, 08:35

Головна » 2017 » Грудень » 5 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

До Всеукраїнського тижня права

До Всеукраїнського тижня права та в рамках проведення XIV Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» у Чернігівській області відділом молодіжної роботи та національно-патріотичного виховання КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради 2 грудня 2017 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 був проведений тренінг для модераторів та волонтерів фестивалю на локальному рівні.

Організаторами заходу виступили Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради, ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

З учасниками тренінгу творчо й скоординовано працювала представник «Обласного молодіжного центру» Кривопаленко Надія Сергіївна. Активну участь в тренінгу взяли учні старших класів: голова Ради старшокласників Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, учень 9-Б класу Куциба Єгор, заступник голови Ради старшокласників, учень 9-В класу Гончар Едуард, учні 10 класу Цокота Анастасія та Фурдь Діана, представники ліги старшокласників, учні Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 – Бойко Аліна, Лисовець Анастасія, керівник ліги старшокласників міста, психолог БДЮ – Тимченко Анжела Володимирівна, вчителі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15: учитель історії та правознавства Крапивний Ярослав Миколайович, учитель історії Ісаєнко Валентина Михайлівна, соціальний педагог Петрик Юлія Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Ямпольська Наталія Анатоліївна.

Тренінг пройшов в цікавій формі. В ході заходу учасники на чолі з Надією Сергіївною обговорювали проблеми з прав людини на основі переглянутих документальних фільмів, отримали ґрунтовні знання, навички та матеріали, необхідні для організації фестивальних заходів.

Учасники заходу щиро дякують організаторам заходу, Кривопаленко Надії Сергіївні за проведений змістовний захід.

Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 456 | Додав: mlibra | Рейтинг: 0.0/0