Четвер, 09.05.2024, 15:11

Головна » 2022 » Грудень » 6 » "Дякую Збройним Силам України"
"Дякую Збройним Силам України"

У Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 до Дня Збройних Сил України були організовані тематичні виховні заходи, під час проведення яких учні на чолі з педагогами переглядали відеопрезентації про Збройні Сили України, читали вірші, брали участь в історичних мандрівках, прославляли Героїв-Захисників. У закладі освіти хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих та померлих Воїнів-Захисників України у героїчній боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України. В шкільній бібліотеці відбулася літературна виставка «Ми - щит і меч твій, Україно!», з якою ознайомила учнів і вчителів школи завідувачка бібліотекою Наталія Петрівна Бутенко. Між учнями 4-их і 8-их класів відбулись спортивні змагання, де вони проявили спортивний характер, витримку та наполегливість.

Учнівський та батьківський колективи 9-Б класу провели акцію "Дякую Збройним Силам України". Зібрані продукти харчування (крупи, макарони, консерви, чай, кава, солодощі) та теплі устілки для взуття (46 пар) передані до Покровської церкви, де організований систематичний збір допомоги нашим Захисникам.

Збройні Сили України - це хоробрість, звитяжність та надія України! На їхніх бойових плечах - буремні часи захисту нашої Батьківщини. Увесь світ бачить те, що міць Збройних Сил України непохитна, як і наша віра в них! Честь і слава Героям, які до останнього подиху залишились вірними Батьківщині, вічна пам'ять загиблим! Доземна вдячність тим, хто нині в строю!

Слава Збройним Силам України!

Переглядів: 78 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2022  »