Середа, 08.05.2024, 14:57

Головна » 2022 » Листопад » 9 » Інтелектуально-розважальна гра "Український ерудит"
Інтелектуально-розважальна гра "Український ерудит"

У міській програмі розвитку та функціонування української мови "Сильна мова - успішна держава", 8 листопада 2022 року у Будинку дітей на юнацтва відбувся міський захід - інтелектуально-розважальна гра "Український ерудит", у якому взяли участь команди вчителів  шкіл міста Ніжина, серед яких команда педагогів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 "Вербиченька": Коленько Наталія Григорівна, Троцюн Валентина Іванівна, Щербина Ірина Петрівна, Легеза Тетяна Миколаївна, Ісаєнко Валентина Михайлівна. Цікаві мовні конкурси показали розмаїття, красу та неповторність української мови, розкрили знання, уміння та творчі знахідки команд педагогів.
Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого. Давньоруські літописи є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які й сьогодні вражають глибиною мудрості, далекоглядності, є актуальними і суспільно значимими.
Мова - духовне джерело життя, оберіг, основа духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.
Бажаємо процвітання нашій рідній  українській мові! Нехай вічно живе наша мова калинова!
Вітаємо команду педагогів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 "Вербиченька" за високий рівень виступу в інтелектуально-розважальній грі "Український ерудит" та бажаємо подальших великих успіхів у роботі з дітьми, в їх становленні справжніми мовознавцями та патріотами рідної України!

Переглядів: 83 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2022  »