Четвер, 09.05.2024, 14:08

Головна » 2022 » Грудень » 6 » Конкурс Тараса Шевченка
Конкурс Тараса Шевченка

Учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 взяли участь у ІІ міських етапах ХІІІ Міжнародного  мовно- літературного конкурсу  учнівської  та студентської  молоді  імені Тараса Шевченка  й ХХІІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика, метою проведення яких є сприяння утвердженню української мови як державної,  виховання  в молодого покоління поваги до мови й традицій  свого народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, підвищення  рівня  мовної освіти в Україні, загальної мовної культури.
За підсумками участі в конкурсі імені Тараса Шевченка І місця зайняли: Левенко Анна - учениця  5-Б класу (наставники Щербина Ірина Петрівна та Троцюн
Валентина Іванівна), Гавриш  Володимира - учениця  9-А класу (наставник Таранько Ліна  Петрівна).
За результатами участі учнів школи у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика І місця здобули: Жимань Мілена - учениця 4-Б класу (наставник Петренко Лариса Борисівна), Левенко Анна - учениця 5-Б класу (наставник  Щербина Ірина Петрівна), Гавриш Володимира - учениця 9-А класу (наставник Таранько Ліна Петрівна); ІІ місце  виборола Хилько Анна - учениця  8-Б класу (наставник Троцюн Валентина Іванівна), ІІІ місце зайняла учениця 10-А класу - Довбня Поліна (наставник Щербина Ірина Петрівна).
Обдаровані діти - майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України.
Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо їм натхнення, наснаги, невичерпної енергії, успіхів, удачі, примноження ваги рідного українського слова як духовного джерела та оберега!

Переглядів: 74 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2022  »