Четвер, 09.05.2024, 06:41

Головна » 2022 » Грудень » 6 » Відкриття меморіальних дошок 5 випускникам
Відкриття меморіальних дошок 5 випускникам

Сьогодні, 6 грудня, на будівлі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 були відкриті меморіальні дошки її п'ятьом випускникам: Єсипенку Олександру Геннадійовичу, Старостенку Євгену Григоровичу, Литвинову Роману Миколайовичу, Григоренку Артему Олександровичу, Дворніку Віталію Михайловичу, які героїчно загинули, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.

На заході були присутні: міський голова міста Ніжина Олександр Михайлович Кодола, заступник міського голови Сергій Степанович Смага, радник міського голови Сергій Миколайович Охонько, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Валентина Валентинівна Градобик, близькі та рідні загиблих Воїнів-Героїв, адміністрація, педагоги, учні школи, батьки.

Зі словами скорботи, глибокої вдячності та шани воїнам, захисникам України до присутніх звернувся Ніжинський міський голова Олександр Михайлович Кодола. Своїми спогадами та почуттями поділилися близькі загиблих Героїв: мати Єсипенка Олександра Геннадійовича - Єсипенко Юлія Сергіївна, сестра Литвинова Романа Миколайовича - Литвинова Ольга Миколаївна, сестра Григоренка Артема Олександровича - Грущенко Катерина Олександрівна.

Всі присутні на заході вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Вони віддали найдорожче - своє життя, захищаючи нашу рідну Україну. Відтепер пам’ятні знаки на булівлі школи будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускників освітнього закладу та захисників рідної Батьківщини.

Вічна і світла пам’ять про наших бійців назавжди залишиться з нами у наших серцях. Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 76 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2022  »