Четвер, 09.05.2024, 10:31

Головна » 2022 » Грудень » 11 » "Відновне правосуддя в найкращих інтересах дитини "
"Відновне правосуддя в найкращих інтересах дитини "

9 грудня Громадська організація МАRТ та система БПД провела для учнів 8-10 класів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 вебінар на тему: "Відновне правосуддя в найкращих інтересах дитини. Впровадження у правозастосовчу практику". Мета заходу: інформування про наявність пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення, та його правові можливості». Під час проведення вебінару приділялася увага концепції та впровадженню відновного правосуддя в Україні, процедурі медіації та наслідкам її реалізації.

Захід проводився в рамках проекту «Права дитини та доступ до правосуддя в умовах воєнного стану», що реалізується ГО МАРТ спільно із Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) у партнерстві з Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv, Північна правозахисна група (Суми) та Черкаський правозахисний центр, за підтримки Human Rights House Foundation (Осло, Норвегія).

Доповідачі Олеся Пирковська, адвокатка, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області, Олег Руднєв, адвокат, посередник, що співпрацює із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області, сприяли правовому вихованню учнів, розвитку їх знань з правової освіти.

Дякуємо організаторам вебінару за цікавий і змістовний захист та співпрацю у правовому вихованні учнів!

Переглядів: 82 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2022  »